Selasa, 09 September 2014

patiešām vēlaties, lai paziņojumu,

Kad esat šūšana par sevi, izvēloties audums ir tik svarīgs un izvēloties krāsas, lai atbilstu jums ir vēl svarīgāka.

Ne visi no mums var atļauties būt mūsu krāsas darīts, bet jūs varat eksperimentēt ar to.

Ja kādā auduma veikalā, veikt skrūvi auduma uz spoguļa, nodot to uz jūsu sejas, vairāk pa jūsu pleca. ņem vērā to, kā tas ietekmē jūsu ādas toni, un pievērst īpašu uzmanību jūsu acīm.

Ja tas ir jūsu krāsu, jūsu āda izskatās ļoti labas krāsas, jūs WIL izskatās veselīgi un acis spilgti un dzīvs. Ja tas nav jūsu krāsu, "color" aizplūšanu no jūsu sejas un acis izskatās noguris un blāvi.

Jūs varat darīt ar to, kas jums ir jūsu garderobē tiesības tagad.

Visas krāsas ir pieskaņa, un krāsu eksperti ir klasificēti tos veidā, kā "silts" un "cool" vai jaunāko "sudraba" un "zelta"

Lai noteiktu, vai jums ir sudraba vai zelta, novietojiet metālus vienam pret jūsu ādu, un redzēt, kas ir spožāko, ka spilgtākais viens būs jums.

Ja jums patīk īpašu krāsu un jums nedomāju, ka tas iekrist savu krāsu, tas var nebūt taisnība, jūs joprojām varat valkāt to.

Lielākā daļa krāsas ir nokrāsa, šie pieskaņa ir tas, kas nosaka, vai krāsa ir "jūsu" vai ne.

Krāsas ir silta nokrāsa vai vēsu pieskaņu. Ja jūs vēlaties valkāt šīs krāsas jums patīk, tad atrast audumu, kas ir jūsu "pieskaņu", un tas jūs redzēsiet ar "ko" audumu uz jums, ar to es domāju, draping pāri jums un redzēt rezultātu, ja jūsu āda iegūst veselīgu mirdzumu, tad tas ir par jums, ja tas padara jūsu āda izskatās dzeltenīga un blāvi, tad atstāt to tur, kur tas ir.

Jums būs "varas" krāsu too. Elektroenerģijas krāsas ir pārsvarā melns, tumši, pelēka un brūna. Viena no šīm krāsām būs tērps jums labāk nekā citi, vienu jūs vienmēr justies labi, un padara jūsu ādas toni un acis spilgti un veselīgi. Daudzi cilvēki domā, pupuk hantu hayati eceran multiguna termurah untuk merk exclusive hormon herbal yang asli di ka melns ir visuvarens krāsu, ne tik, ja tas neapmierina jums tas būs pretējs efekts.

Tātad mēģiniet karafloti vai brūns, atkal ja krāsu notekas no sejas, nav valkāt to.

Kad esat izveidojis savu varu krāsu, ja jūs patiešām vēlaties, lai paziņojumu, iet, ka darba interviju, valkāt POWER.

Ja varat atļauties, ir jūsu krāsu izdarīts, tad es ieteiktu jums darīt tieši to. Zinot jūs valkā to, kas ir piemērots Jums, sniegs Jums pārliecību aiz kaut ko esat zināms iepriekš.

Es neesmu pārliecināts, vai viņi joprojām to dara, bet Gract Cosmetics ir pilnībā apmācīti krāsu konsultanti, un, kamēr tas nav plug Grace Cosmetics, es zinu, viņi mēdza darīt Party plan makeovers. Nav pārliecināts, bet jūs varētu pārbaudīt savu tālruņa grāmatu, lai redzētu, vai jums ir Grace konsultants savā jomā.Puse, piemēram, ka var būt daudz jautrības pārāk, lai jūs un jūsu draugiem,

Krāsu konsultanti ir uzskaitītas dzeltenās lapas too.

Ir dažas jautri atrast savu krāsu, skatīties jūsu uztic

Tidak ada komentar:

Posting Komentar